Witam. Kolumny z biedronki nabyłem bardzo okazyjnie a wyglądają dla mnie ładnie.
Gorzej jest z ich brzmieniem. Chce wstawić nowe głośniki. Mam na oku Głośniki SONY.
CHARATKERYSTYKA:
----- ŚREDNIOTONOWY -----
Średnica zewnętrzna 173mm
Rozstaw otworów mocujących 164mm
Średnica otworu montażowego 151mm
Głębokość montażowa 82mm
Moc znamionowa 60W
Moc maksymalna 120W
Pasmo przenoszenia 30-4600Hz
Skuteczność 88dB/W/m
Impedancja 8om
Xmax 15mm
Fs 39Hz
Qts 0,4
Vas 35l
----- NISKOTONOWY -----
Średnica zewnętrzna 173mm
Rozstaw otworów mocujących 164mm
Średnica otworu montażowego 142mm
Głębokość montażowa 95mm
Moc znamionowa 70W
Moc maksymalna 140W
Pasmo 30-4600Hz
Skuteczność 88dB/W/m
Impedancja 8om
Xmax 15mm
Fs 39Hz
Qts 0,4
Vas 35l
Białe bardzo mi się podobają. Jak to poskładać? kupić jakąś zwrotnice? kupić jeden niskotonowy i jeden średniotonowy ? czy może same niskotonowe albo same średniotonowe ? Chyba że jakieś inne propozycje. Ich cena to 28zl średniotonowe oraz 48zl niskotonowe która mi odpowiada i niestać mnie narazie na lepsze. Niechce wżucić pieniędzy w błoto dlatego kieruje to pytanie do was.
Gorzej jest z ich brzmieniem. Chce wstawić nowe głośniki. Mam na oku Głośniki SONY.
CHARATKERYSTYKA:
----- ŚREDNIOTONOWY -----
Średnica zewnętrzna 173mm
Rozstaw otworów mocujących 164mm
Średnica otworu montażowego 151mm
Głębokość montażowa 82mm
Moc znamionowa 60W
Moc maksymalna 120W
Pasmo przenoszenia 30-4600Hz
Skuteczność 88dB/W/m
Impedancja 8om
Xmax 15mm
Fs 39Hz
Qts 0,4
Vas 35l
----- NISKOTONOWY -----
Średnica zewnętrzna 173mm
Rozstaw otworów mocujących 164mm
Średnica otworu montażowego 142mm
Głębokość montażowa 95mm
Moc znamionowa 70W
Moc maksymalna 140W
Pasmo 30-4600Hz
Skuteczność 88dB/W/m
Impedancja 8om
Xmax 15mm
Fs 39Hz
Qts 0,4
Vas 35l
Białe bardzo mi się podobają. Jak to poskładać? kupić jakąś zwrotnice? kupić jeden niskotonowy i jeden średniotonowy ? czy może same niskotonowe albo same średniotonowe ? Chyba że jakieś inne propozycje. Ich cena to 28zl średniotonowe oraz 48zl niskotonowe która mi odpowiada i niestać mnie narazie na lepsze. Niechce wżucić pieniędzy w błoto dlatego kieruje to pytanie do was.