Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Peugeot 407 z mp3 (pamięć)

#irek# 31 Sie 2010 22:39 3756 5
  • #1 31 Sie 2010 22:39
    #irek#
    Poziom 13  

Zawaliłem sprawę z pamięcią w tym radiu. Pamięć 95320WP. Odczytałem ją Ponyprogiem jako 95640 i wyszedł mi plik który posiada zapisane komórki poza zakresem 4Kb. Pewnie źle odczytało mi zawartość pamięci, którą później straciłem całkowicie przy próbie zapisu tym programatorem. Zakupiłem programator Combo3, który radzi sobie z tymi pamięciami ale przez mój widać błędny odczyt radio już mi nie startuje. Chciałem zmienić w pamięci nr nadwozia aby radio grało w moim aucie, no i coś nie wyszło. Załączam odczytany przeze mnie plik.
    Czy jest jakaś szansa zdobycia wsadu aby radio ruszyło.
    Radio Blaupunkt PSA RD4 D2 N2 MP3 SX2 ABG.
    Bardzo proszę o pomoc.

0 5
  • #2 31 Sie 2010 22:43
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Wsad wygląda na prawidłowy.

0
  • #3 01 Wrz 2010 17:40
    #irek#
    Poziom 13  

Miałem kłopoty z komunikacją między programatorem a pamięcią i przypuszczam że nie do końca jest poprawnie sczytana. Z Combo3 kiedy odczytuję pamięć 320 jako 640 to po linii FF0 jest powtarzana zawartość od początku, a kiedy to robiłem za pierwszym razem na Pony to po tej linii są jakieś dziwne dane. Dlatego podejrzewam, że w pewnym momencie coś zafiksowało.
    Przydałby się jakiś pewny wsad, żeby radio chociaż ruszyło.

0
  • #4 08 Wrz 2010 17:17
    #irek#
    Poziom 13  

Radyjko śmiga.
    Faktycznie były błędy w odczytanej zawartości pamięci.
    Uważam temat za zamknięty.

0
  • #5 08 Wrz 2010 17:56
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Aby twój post miał wartość dla innych użytkowników tego forum wypadało by zamieścić poprawną zawartość.

0
  Szukaj w 5mln produktów