Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Telefon zablokowany"-pomocy

14 Wrz 2004 17:36 2329 3
  • Poziom 15  
    problem jest taki samsung a300 zostal zablokowany poprzez wprowadzenie jakiegos kodu
    (ktos myslal ze sciagnie smoka za free)
    i teraz po wlozeniu karty sim jest tylko
    "telefon zablokowany wymagana naprawa w serwisie"
    czy ktos spotkal sie z takim czyms i jak to mozna naprawic.
    dodam ze przy probie flaszowania programem universal samsung tool pro v6.0 po wgraniu crx-1 program staje w miejscu.
    wyczytalem gdzies na zagranicznym forum ze ten problem moze naprawic
    universal samsung tool ale nie wiem jak.
    pomozcie!
  • Poziom 17  
    spokojnie... nic nie rób na hurra bo tylko więcej kłopotu narobisz !
    napisz jakim sprzętem chcesz go robić lub jaki masz kabel do tego samsunga ...
    nie potrzebnie flashowałeś.. może się teraz nie udać naprawa (zależy czy wykasowany flash i eeprom z telefonu)
    w załączniku masz program - wypakuj go , urochom , zaznacz model telefonu u góry po prawej , wybierz właściwy port com , i zaznacz opcje :
    -repair system failure
    -remove sim-lock
    -reset security code
    a potem wciśnij "do Job" ...
    NIC WIĘCEJ NIE KOMBINUJ !!!!
    i opisz efekty tutaj... :D
  • Poziom 15  
    mimo iz probowalem wedlug opisu powyzej nic z tego moze mam problem z kabelkiem data.
    ale chodzi mi tez o sposob naprawy poprzez program ust.czy ktos to juz robil albo gdzie moge znalezc jakas instrukcje do tego programu
  • Poziom 17  
    kto to wie czy flash nie skaswowany.. jak flashowac próbowałeś-mogłeś skasowac flasha.. albo kabel data szukaj...
    za dużo z nim zamieszałes..zacznij od kabelka data..- ten program działa 100% z tym kablem..skoro będzie kiszka - to szukaj flasha z pl..
    nie wiem dlaczego tak się na UST uparłeś .. żadna rewelka