Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

potrzebny schemat monitora IBM (SONY)

VALENTINE 24 Lut 2002 19:54 2331 3
  • #1 24 Lut 2002 19:54
    VALENTINE
    Poziom 24  

Szukam schematu monitora IBM 6554-603 ,w środku SONY chassis SCC-H 77AA.W zamian prześlę inne schematy monitorów.Podaje scalaki występujące w tym monitorze:CXD 8478D,MC68HC11PA8,TDA9102,CXA1544A,LA6510.

• #2 25 Lut 2002 23:07
    VALENTINE
    Poziom 24  

Może zapytam innaczej.Poszukuję osoby która ma taki monitor i mogłaby coś sprawdzić.Problem polega na tym ,że monitor ten jest bez kabla sybnałowego ,oraz nie ma płytki drukowanej, do której jest on podłączony.Podpiąłem sygnały RGB ,ale nie wiem gdzie podpiąć resztę.Proszę o pomoc.

• #3 26 Lut 2002 01:25
    Stef
    Poziom 31  

To potrzeba podpiąć jeszcze H i V, mając aplikację kości, to nie problem, trochę czasu niestety trzeba poświęcić!
    Sam to nieraz przerabiałem! I nie byłem zadowolony z finansowych efektów tej pracy! Klienta trzeba szanować!
    Niestety, ale nie mam nic, co może Ci pomóc.
    Mam kilka innych SONY! Jak będzie potrzeba, to pisz!

• #4 26 Lut 2002 18:41
    VALENTINE
    Poziom 24  

Tak właśnie kombinowałem ,ale bez skutku.Poszukałem trochę w sieci ,trochę się rozjaśniło.Okazało się ,że gniazdo wejściowego sygnału jest typu 13W3(nie mam go wcale) ,a sygnał w standarcie Aple/RS/6000.Czy można podłączyć do takiego gniazda standartowe sygnały Vsynch ,Hsynch i będzie chodzić.W specyfikacji tego standartu jest jeszcze sygnał Csynch i 3 linie do wybierania odpowiedniej rozdzielczości.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME