Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwośći podłączenia do internetu

20 Wrz 2010 16:50 1610 2
  • Poziom 9  
    Witam.
    Aktualnie posiadam dostęp do internetu radiowego 512kb i nie jestem z niego zadowolony a płace za niego nie mało bo 60zł, ze względu na to ze za jakiś czas kończy mi się umowa postanowiłem zamówić neostrade + telewizje i opłatę za prowadzenie łącza co w sumie wyszło by mnie 110zł miesiecznie za 2mb i telewizję. Wszystko było pięknie, przyjechał kurier dał mi dekoder i router jednak nie posiadam łącza na telefon to nie moglem podłączyć routera i dekodera wiec po tygodniu dzwonie do TPSA i pytam ile mam czekać na przyłączenie a oni mówia ze ze względów technicznych nie da się podpiąć łącza i zamówienie jest anulowane, jednak skrzynka TP jest tuż za moim ogrodzeniem jakieś 10m od domu i wystarczy tylko z tamtą pociągnąć kabel do mojego domu, nie rozumiem ich wygląda na to iż nie chcą zdobyć nowego klienta.
    Więc mam takie pytanie czy jest jakaś możliwość podłączenia internetu w miare szybkiego bez łącza TP ? w mojej okolicy jest pare firm co dostarcza radiówki ale jest to bardzo mizerne.
  • Poziom 9  
    szukaj internetu z sieci komórkowych, są dobre, neostrady nie masz co żałować bo mam i to straszne szajstwo, raz działa raz nie.
  • Poziom 43  
    Haha, kolego csiny90. Pracowałeś kiedyś na łączu komórkowym? Zwłaszcza ściana wschodnia naszego kraju nie dysponuje dużą ilością nadajników 3G, więc pingi okolic 1000ms i transfer 20kB/s to nie jest to, co może dać neostrada 2mbps, czyli pingi w okolicach 40ms i transfer 256kB/s.

Tomku1 - dorwij gdzieś techników z eltelu, postaw wódeczkę i pogadaj z nimi. To, że jest kabel nie znaczy, że da się założyć neostradę- możesz mieć urządzenia zwielokrotniające na łączu.