Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaka kamera hd full?tylko panasonic lub sony

daimon 09 Oct 2010 20:30 4199 2
    daimon
    Level 11  
    Witam i o zdrowie pytam:)
    Wersja krótka: dla tych co nie lubia czytac?Jaka kamere hd z firm sony lub panasonic.?

wersja dłuższa.:
    Chciałbym się dowiedzieć od was co proponujecie kupic za kamerę full hd.
    Koszt do 4tys. ale nie koniecznie od razu najdroższa.
    Nie zależy mi by kamera miała super aparat bo mam osobna lustrzankę,kamera ma służyć do kręcenia filmów nie musi mieć gps-a.
    Czytałem trochę o stabilizatorach obrazu,o szybkości reakcji tzw obrazów scen szybkich o jakis niebieskich kropkach przy sloncu.Wychodzą mi z całego pola firm tylko sony i panasonic.Jaki model ,firma i dlaczego?
    Myślałem coś o sony hdr-550 lub panasonic hs200...ale może to zły wybor.
    Najważniejsze pytanie karta czy hdd?Jedni mówią o wielkości nagrania (karta ma mniejsza pojemność) ale przecia akumulator tez wytrzyma gora 2h.Inni mowia ze wada hdd to mechanizm którego nie ma karta sd czyli hdd narazony na upadek i klops plus ciężar.Najlepiej się zapytać tych co kamerę maja czyli was.
    Czytałem kupę stron i opinii ...ale co strona to sponsorowana przez jakąś firmę i test nieobiektywny.opinie dajcie podajcie konkretne modele i powód wyboru.
    einkillahertz
    Level 12  
    Jeśli masz problem z tym czy kamerka z hdd czy na karty pamięci, to zawsze możesz kupić taką i z tym i z tym :-) - problem z głowy. Z tego co wiem, to obie wybrane przez Ciebie kamery mają i dysk twardy i możliwość włożenia karty pamięci, więc nie widzę problemu. Sonka ma chyba większą pojemność hdd.
    Weź tę, która bardziej Ci odpowiada. Możesz też zajrzeć na stronę winmar.pl i skontaktować się z ludźmi stamtąd oni Ci doradzą.
    daimon
    Level 11  
    ok to inaczej wybralem juz tylko sony ale mam dwa modele albo cx155 albo cx350 oprócz różnicą cenowa różnią sie megapisekalmi,z tego co wyczytalem potrzbne to nei jest do filmow a do fotek (a to mam w nosie bo mam lustrzanke 14mln) ,roznica jest jeszcze w stabilizacji obrazu optical steadyshot i zwyklystedyshot (cx15) który lepszy? poza tym ta cx155 ma większy zoom optyczny wynika to chyba z mln pikseli.
    a jak funkcje kamer np slow motion ale moze inne ciekae funkcje maja?
    która byście wybrali?