Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV curtis problem

02 Lut 2003 15:27 2039 9
  • Poziom 14  
    Dostałem do naprawy TV Curtis , nie chodził wcale po wymianie kondziorow w prztwornicy ruszyl , ale obraz jest taki troscze znieksztalcony (to jak by iskrzyl ) i nie wiem co to moze byc moze ktos z was bedzie wiedzial
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 12  
    Sprawdź zasilanie generatora.
  • Poziom 20  
    Te iskrzenia mogą pochodzić od trafopowielacza. Trafo może mieć w środku małe zwarcie lub przebicie międzyzwojowe. Sprawdż testerem trafopowielacz.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Jutro podstawie ten kondzior , a model tego curtisa to 2002VT
  • Poziom 14  
    Pomogła wymiana kondziorów na 12V ( C429,C427,C414 ) , dzieki za zainteresowanie tematem
  • Poziom 12  
    w tym modelu Curtisa jeżeli jest oryginalny trafopowielacz powodem iskrzenia często jest uwalniający się przewód W.N.do kinola od strony trafopowielacza.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    W tych modelach Curtisa spora część usterek sprowadza się do wymiany "suchych" elektrolitów. Najlepiej wymienić wszystkie żółte elektrolity i jest spokój na przyszłość. Należy też przelutować zimne luty na trafach i przekaźnikach
  • Poziom 15  
    W tych modelach Curtisa spora część usterek sprowadza się do wymiany "suchych" elektrolitów. Najlepiej wymienić wszystkie żółte elektrolity i jest spokój na przyszłość. Należy też przelutować zimne luty na trafach i przekaźnikach
  • Poziom 14  
    Dziekuje za wszelkie sugestie i pomoce ale udalo juz mi sie uruchomic w 100% odbiornik