a1967 napisał: witam szykuje się do wymiany sprzęgła czyli skrzynie muszę wyjąć czy tylko odsunąć jeśli wyjąć to do dołu czy góry jak to zrobić
jak ty nie wiesz jak wyjac skrzynie dolem czy górą to proponował bym ci się za to nie brac
Moderowany przez Pawel wawa:Co to wnosi do tematu? Jak masz pisać dla samego pisania to poszukaj innego forum. Mam Cię pod obserwacją więc uważaj co piszesz.
Dodano po 2 [minuty]:
oczkoko napisał: Witam mam pytanie w mojej lagunie II 1.9dci przy bardzo raptownym ruszeniu na asfalcie czuć sprzęgło i ciągnie w normalnej jeżdzie jest ok. Trzeba wymieniac koło 2 masowe czy tylko reszte
w autach z kołami dwumasowymi lepiej jest ruszac płynnie, przy gwałtownym ruszani, paleniu gumy te koła bardzo szybko padają. a to nie jest tanie
Moderowany przez Pawel wawa:Takiej pisowni tolerować więcej nie będziemy. Jeszcze jeden taki post i się pożegnamy. I znowu piszesz zdanie dla samego pisania, nic odkrywczego nie podałeś.