Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DELL INSPIRON 15R 5010-1170

xmadix 24 Oct 2010 15:15 4680 3
    xmadix
    Level 12  
    Witam panowie :)
    Kilka dni temu kupiłem sobie laptopa w sieci Avans, marki DELL INSPIRON 15R 5010-1170. Laptop jak najbardziej mnie zadowalał ale miał utworzoną tylko jedną partycje C + ukrytą partycje re covery z Windowsem 7 Home premium 64 bit. Więc chciałem podzielić tą partycje C na 2, próbowałem to zrobić windowsowym managerem ale niestety bez skutku. Poczytałem w necie i okazało że muszę to zrobić specjalną płytą bootowana niby oki ściągnąłem go nagrałem uruchomiłem i tak się stało że ten program pozamieniał mi partycje C i partycje recovery na format ext ;/ Programem bootowanym nic nie zrobiłem tylko uszkodziłem partycje recovery i jak próbowałem przywracać system bo już mi nie chciał odpalić wyskakiwały błędy że nie ma już tych plików itp. ;/ Niestety przed działaniami nie nagrałem sobie płytki recovery żeby w razie co uszkodzenia partycji recovery można było przywrócić system z płyty. Później sformatowałem cały dysk i zainstalowałem piracka 7 z myślą że wpisze swój KEY z naklejki na laptopie i będzie oki ale niestety system jest ważny tylko 30 dni.

Zwracam się do wszystkich użytkowników którzy posiadają ten sam model o pomoc i nagranie mi takiej płytki i wysłanie jej do neta lub pocztą do mnie ( adres podam na priv).

Lub jakieś inne rozwiązanie mojego problemu.

Jeszcze tylko parametry
    Dell INSPIRON 15R Intel Core i3 i3-350M 2GB 320GB 15,6'' HD5470 DVD-RW Win 7 HP 64 bit (5010-1170)
    kubiszonek
    Level 14  
    To kolego namieszałeś.
    Zobacz gdzieś na warezach lub torrentach programów typu EasyRecovery. Jest trochę tego, nie masz 100% gwarancji ale zawsze warto spróbować. Tylko,że na Twoim dysku to trochę poleci...

Jest jeszcze opcja z Microsoftem, wiem,że jak masz klucz i dowód zakupu to przesyłają płyty. Miałem kiedyś tak z klientem i dzwonili do mnie po potwierdzenie zakupu. Prawdopodobnie wywalczył.

Powodzonka