logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz ONKYO A-SV420 - kolumny nie grają przy niskiej głośności

gkmlodz 29 Paź 2010 13:15 1170 2
REKLAMA
  • #1 8677533
    gkmlodz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam

    Posiadam wzmacniacz ONKYO (A-SV420) podłączam do niego kolumny podłogowe o mocy 100 na jedną kolumnę.

    Problem polega na tym, że po włączeniu wzmacniacza kolumny, a czasami jedna nie gra przy włączonej muzyce (z kompa mp3), wtedy trzeba pogłośnić wzmacniacz powyżej połowy mocy i kolumny po trzeszczeniu "załapują"...? Uciążliwe jest to, ze przy połowie mocy tego wzmacniacza początek słyszą nawet sąsiedzi...
  • REKLAMA
  • #2 8677544
    Qbuś
    Poziom 38  
    Posty: 3516
    Pomógł: 380
    Ocena: 875
    Na początku sprawdź potencjometry.
  • Pomocny post
    #3 8677792
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA