Witam
Posiadam wzmacniacz ONKYO (A-SV420) podłączam do niego kolumny podłogowe o mocy 100 na jedną kolumnę.
Problem polega na tym, że po włączeniu wzmacniacza kolumny, a czasami jedna nie gra przy włączonej muzyce (z kompa mp3), wtedy trzeba pogłośnić wzmacniacz powyżej połowy mocy i kolumny po trzeszczeniu "załapują"...? Uciążliwe jest to, ze przy połowie mocy tego wzmacniacza początek słyszą nawet sąsiedzi...
Posiadam wzmacniacz ONKYO (A-SV420) podłączam do niego kolumny podłogowe o mocy 100 na jedną kolumnę.
Problem polega na tym, że po włączeniu wzmacniacza kolumny, a czasami jedna nie gra przy włączonej muzyce (z kompa mp3), wtedy trzeba pogłośnić wzmacniacz powyżej połowy mocy i kolumny po trzeszczeniu "załapują"...? Uciążliwe jest to, ze przy połowie mocy tego wzmacniacza początek słyszą nawet sąsiedzi...