Witam!
Radyjko jak w temacie, otóż w radio po włączeniu jest brak podświetlenia całego panela włączenie z wyświetlaczem. Żaróweczki wymieniłem, tranzystory załączające podświetlenie sprawne a podświetlenia w dalszym ciągu nie ma. Gdzie szukać usterki? Może ktoś posiadał podobny problem? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Radyjko jak w temacie, otóż w radio po włączeniu jest brak podświetlenia całego panela włączenie z wyświetlaczem. Żaróweczki wymieniłem, tranzystory załączające podświetlenie sprawne a podświetlenia w dalszym ciągu nie ma. Gdzie szukać usterki? Może ktoś posiadał podobny problem? Z góry dziękuję za podpowiedzi.