logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć instrukcję obsługi do autoalarmu Silicon?

Roboi 03 Lut 2003 14:14 5024 20
REKLAMA
  • #1 92160
    Roboi
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Jak w temacie poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon. Czy moglby ktos posiadajacy owa instrukcje przeslac mi jej skany.
    roboi(_at_)wp.pl Z gory dzieki
  • REKLAMA
  • #3 93262
    M W
    Poziom 13  
    Posty: 34
    Ocena: 13
    który model silicona?



    tdi(_at_)pf.pl
  • #4 93841
    Roboi
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Za bardzo nie wiem jaki to model. Kupilem auto z takim alarmem /nie moge zlokalizowac centralki/. Jezeli mozna rozpoznac typ po pilocie to jest on z wysuwana antenka i trzema zielonymi klawiszami.
  • #5 94150
    M W
    Poziom 13  
    Posty: 34
    Ocena: 13
    silicon
    Załączniki:
    • Silicon.zip (686.26 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #6 94155
    M W
    Poziom 13  
    Posty: 34
    Ocena: 13
    :wink:
    Załączniki:
    • Silicon.zip (516.57 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #7 94617
    Roboi
    Poziom 2  
    Posty: 3
    WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIEKI dla TDI
  • REKLAMA
  • #8 95921
    bendix
    Poziom 12  
    Posty: 97
    Ocena: 11
    Przyłączam się do podziękowań, ponieważ użytkuję SILICONA i moje blisko roczne poszukiwania tego co nam ofiarowałeś zakończyły się! :D
    Pozdrawiam!
  • #9 96445
    M W
    Poziom 13  
    Posty: 34
    Ocena: 13
    jak coś potrzeba jeszcze na temat silicona to piszcie


    tdi(_at_)pf.pl
  • #10 98899
    M W
    Poziom 13  
    Posty: 34
    Ocena: 13
    Esprit
    Załączniki:
    • Esprit.zip (1.38 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #11 99390
    bendix
    Poziom 12  
    Posty: 97
    Ocena: 11
    Wielkie dzięki widać ,że masz extra "źródełko" na SILICONA!
    Pozdrawiam :D
  • #12 99466
    slawek_j
    Poziom 12  
    Posty: 39
    Pomógł: 1
    Ocena: 10
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.
  • #13 99725
    mario
    Poziom 15  
    Posty: 210
    Pomógł: 3
    Ocena: 51
    Nie pamiętam które nogi procesora trzeba zewrzeć, ale powinny być 2 wystające piny.Odłącz zasilanie, zewrzyj piny, podłącz zasilanie. W ciągu 5 sekund tzeba przyłożyć pastylkę 1 do czytnika, a w ciagu następnych 5 sekund pastylkę nr. 2.Rozwierasz piny na płytce i masz zaprogramowane. Robiłem to ostatnio jakieś 4 lata temu, ale chyba nic niepokręciłem.
  • REKLAMA
  • #14 102954
    kuba23
    Poziom 2  
    Posty: 4
    po przylozeniu 1 pastylki
    zdjoc zwore wprowadzic w stan
    serwisowy wyjsc z tego stanu i
    przylozyc 2past.na ok.3s.
  • #15 103647
    slawek_j
    Poziom 12  
    Posty: 39
    Pomógł: 1
    Ocena: 10
    Dzieki wszystkim za odpowiedz. Teraz jest troche zimno i nie chce mi sie wydlubywac centralki z samochodu. Jak zrobi sie troche cieplej to wyprobuje wasze metody.
  • #16 227364
    zhu
    Poziom 22  
    Posty: 714
    Pomógł: 4
    Ocena: 105
    :arrow: TDI
    a może poratujesz schematem podłączenia i instrukcją obsługi do SILICON BAS 2 ?
    z góry dzięki
  • #17 373556
    raddul
    Poziom 12  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    bardzo prosze o przeslanie info na temat autoalarmu SILICON.
  • #18 373560
    raddul
    Poziom 12  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    Jeszcze (jesli o mozliwe bardzo prosilbym o info na tema autoalarmu space(chyba rok 2000)
  • #19 374623
    lukado1
    Poziom 20  
    Posty: 519
    Pomógł: 10
    Ocena: 214
    A moze kolega TDI bedzie wiedzial jak do Silicona wkodowac piloty bo czesto wylatuja a nigdzie nie moge znalezć info....

    z góry dzieki
    :wink: :wink:
  • #20 4590443
    miglantz
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    slawek_j napisał:
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.



    Przyłączem się do prośby.
    Dziękuję

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano instrukcji obsługi do autoalarmu Silicon, zwłaszcza w sytuacji braku informacji o modelu centralki. Opisano pilot z wysuwaną antenką i trzema zielonymi klawiszami jako możliwy sposób identyfikacji modelu. Udostępniono link do strony z dokumentacją techniczną autoalarmu Silicon. Użytkownicy dzielili się doświadczeniami dotyczącymi programowania pilotów i immobilisera SmartKey Plus firmy Silicon, opisując procedurę zaprogramowania dodatkowej pastylki poprzez zwarcie odpowiednich pinów procesora, odłączenie i podłączenie zasilania oraz kolejność przykładania pastylek do czytnika. Wskazano również na możliwość uzyskania schematów i instrukcji obsługi na forach internetowych. Dyskusja obejmowała także prośby o schematy podłączenia i instrukcje do modeli Silicon BAS 2 oraz autoalarmu Space z około roku 2000.
REKLAMA