Jak w temacie poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon. Czy moglby ktos posiadajacy owa instrukcje przeslac mi jej skany.
roboi(_at_)wp.pl Z gory dzieki
roboi(_at_)wp.pl Z gory dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamslawek_j napisał:Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.