Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon

03 Feb 2003 14:14 4757 20
  • Level 2  
    Jak w temacie poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon. Czy moglby ktos posiadajacy owa instrukcje przeslac mi jej skany.
    roboi(malpa)wp.pl Z gory dzieki
  • Level 12  
    który model silicona?

tdi(malpa)pf.pl
  • Level 2  
    Za bardzo nie wiem jaki to model. Kupilem auto z takim alarmem /nie moge zlokalizowac centralki/. Jezeli mozna rozpoznac typ po pilocie to jest on z wysuwana antenka i trzema zielonymi klawiszami.
  • Level 2  
    WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIEKI dla TDI
  • Level 12  
    Przyłączam się do podziękowań, ponieważ użytkuję SILICONA i moje blisko roczne poszukiwania tego co nam ofiarowałeś zakończyły się! :D
    Pozdrawiam!
  • Level 12  
    jak coś potrzeba jeszcze na temat silicona to piszcie

tdi(malpa)pf.pl
  • Level 12  
    Wielkie dzięki widać ,że masz extra "źródełko" na SILICONA!
    Pozdrawiam :D
  • Level 12  
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.
  • Level 15  
    Nie pamiętam które nogi procesora trzeba zewrzeć, ale powinny być 2 wystające piny.Odłącz zasilanie, zewrzyj piny, podłącz zasilanie. W ciągu 5 sekund tzeba przyłożyć pastylkę 1 do czytnika, a w ciagu następnych 5 sekund pastylkę nr. 2.Rozwierasz piny na płytce i masz zaprogramowane. Robiłem to ostatnio jakieś 4 lata temu, ale chyba nic niepokręciłem.
  • Level 2  
    po przylozeniu 1 pastylki
    zdjoc zwore wprowadzic w stan
    serwisowy wyjsc z tego stanu i
    przylozyc 2past.na ok.3s.
  • Level 12  
    Dzieki wszystkim za odpowiedz. Teraz jest troche zimno i nie chce mi sie wydlubywac centralki z samochodu. Jak zrobi sie troche cieplej to wyprobuje wasze metody.
  • Level 22  
    :arrow: TDI
    a może poratujesz schematem podłączenia i instrukcją obsługi do SILICON BAS 2 ?
    z góry dzięki
  • Level 11  
    bardzo prosze o przeslanie info na temat autoalarmu SILICON.
  • Level 11  
    Jeszcze (jesli o mozliwe bardzo prosilbym o info na tema autoalarmu space(chyba rok 2000)
  • Level 20  
    A moze kolega TDI bedzie wiedzial jak do Silicona wkodowac piloty bo czesto wylatuja a nigdzie nie moge znalezć info....

z góry dzieki
    :wink: :wink:
  • Level 10  
    slawek_j wrote:
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.

Przyłączem się do prośby.
    Dziękuję