Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon

Roboi 03 Feb 2003 14:14 4796 20
    Roboi
    Level 2  
    Jak w temacie poszukuje instrukcji obslugi do autoalarmu Silicon. Czy moglby ktos posiadajacy owa instrukcje przeslac mi jej skany.
    roboi(malpa)wp.pl Z gory dzieki
    M W
    Level 12  
    który model silicona?

tdi(malpa)pf.pl
    Roboi
    Level 2  
    Za bardzo nie wiem jaki to model. Kupilem auto z takim alarmem /nie moge zlokalizowac centralki/. Jezeli mozna rozpoznac typ po pilocie to jest on z wysuwana antenka i trzema zielonymi klawiszami.
    Roboi
    Level 2  
    WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIEKI dla TDI
    bendix
    Level 12  
    Przyłączam się do podziękowań, ponieważ użytkuję SILICONA i moje blisko roczne poszukiwania tego co nam ofiarowałeś zakończyły się! :D
    Pozdrawiam!
    M W
    Level 12  
    jak coś potrzeba jeszcze na temat silicona to piszcie

tdi(malpa)pf.pl
    bendix
    Level 12  
    Wielkie dzięki widać ,że masz extra "źródełko" na SILICONA!
    Pozdrawiam :D
    slawek_j
    Level 12  
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.
    mario
    Level 15  
    Nie pamiętam które nogi procesora trzeba zewrzeć, ale powinny być 2 wystające piny.Odłącz zasilanie, zewrzyj piny, podłącz zasilanie. W ciągu 5 sekund tzeba przyłożyć pastylkę 1 do czytnika, a w ciagu następnych 5 sekund pastylkę nr. 2.Rozwierasz piny na płytce i masz zaprogramowane. Robiłem to ostatnio jakieś 4 lata temu, ale chyba nic niepokręciłem.
    kuba23
    Level 2  
    po przylozeniu 1 pastylki
    zdjoc zwore wprowadzic w stan
    serwisowy wyjsc z tego stanu i
    przylozyc 2past.na ok.3s.
    slawek_j
    Level 12  
    Dzieki wszystkim za odpowiedz. Teraz jest troche zimno i nie chce mi sie wydlubywac centralki z samochodu. Jak zrobi sie troche cieplej to wyprobuje wasze metody.
    zhu
    Level 22  
    :arrow: TDI
    a może poratujesz schematem podłączenia i instrukcją obsługi do SILICON BAS 2 ?
    z góry dzięki
    raddul
    Level 11  
    bardzo prosze o przeslanie info na temat autoalarmu SILICON.
    raddul
    Level 11  
    Jeszcze (jesli o mozliwe bardzo prosilbym o info na tema autoalarmu space(chyba rok 2000)
    lukado1
    Level 20  
    A moze kolega TDI bedzie wiedzial jak do Silicona wkodowac piloty bo czesto wylatuja a nigdzie nie moge znalezć info....

z góry dzieki
    :wink: :wink:
    miglantz
    Level 10  
    slawek_j wrote:
    Na poczatku chcialby powiedziec wszystkim czesc (jestem tu nowy).
    I pytanie do TDI - Masz moze dostep do instrukcji do immobiliser'a SmartKey Plus firmy Silicon? Nie wiem, jak dodac w nim nowa pastylke (mam tylko jedna i chcialbym zaprogramowac dodatkowa.

Przyłączem się do prośby.
    Dziękuję