Witam.
Tak jak w temacie dekodery Ferguson "gubią" lub nie znajdują niektórych kanałów cyfry +. (tvp1, tvp2,... ), generalnie kanały znajduje tylko brak wizji i fonii,wyswietla sie tylko kanal i aktualny program.Taki sam problem mam również z FK 5900 CR i Cyfrą. Gdzies znalazlem ze w 5900 wystarczy wgrac nowy soft. Ale do 8800 i 8900 narazie chyba nie ma. Ja w tych sprawach jestem zupełnie zielony (dostalem ta sprawe w "spadku"). Ponoc cyfra zmienila kodowanie. Czy aktualizacja lub wgranie jakiegos softu zalatwi problem. Bede wdzieczny za sugestie i rady. Pozdr.
Tak jak w temacie dekodery Ferguson "gubią" lub nie znajdują niektórych kanałów cyfry +. (tvp1, tvp2,... ), generalnie kanały znajduje tylko brak wizji i fonii,wyswietla sie tylko kanal i aktualny program.Taki sam problem mam również z FK 5900 CR i Cyfrą. Gdzies znalazlem ze w 5900 wystarczy wgrac nowy soft. Ale do 8800 i 8900 narazie chyba nie ma. Ja w tych sprawach jestem zupełnie zielony (dostalem ta sprawe w "spadku"). Ponoc cyfra zmienila kodowanie. Czy aktualizacja lub wgranie jakiegos softu zalatwi problem. Bede wdzieczny za sugestie i rady. Pozdr.