Mam problem z napisaniem funkcji. Chce żeby Excel na początku sprawdził komórke H2 i jeśli tam Będzie napisane "TAK" to żeby wykonał polecenie= D2*E2-E2. Natomiast jeżeli w komórce H2 będzie wartość "NIE" to żeby wartość komórki wynosiła -(D2).
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam=JEŻELI(H2="TAK";D2*E2-E2;JEŻELI(H2="NIE";-D2;""))