Mam problem z przetwornicą ww.tv.Jest ona zbudowana naTDA4605 i BUZ90.Chodzi o to że jusz ktoś przedemną w niego zaglądał i niejestem pewien rezystorów rozróchowych tzn.ich właściwej wartości.Do nogi 2 i 3 podpięte są 330k i 220k.Wydaje mi się że do 3 nogi TDA4605 powinien być podpięty 820k,analogicznie jak w triluxie.Tyle że tam zastosowano TDA4605-2.Prosze o pomoc i porady.Spalił mi już trzy TDA4605