Witam wszystkich.
Na wstepie zaczne od problemu. Otóż tak:
Komputer zaczął sprawiać kłopoty resetował się zamulał no i jeszcze raz resetował
pewnego razu podczas próby włączenia PC wystąpił pierwszy kłopot monitor się nie włączał był w stanie czówania ale komp chodził normalnie było słychać pracę dysku itp.Wcześniej już mi się to kilka razy zdarzało ale załatwiałem to tak, że rozbierałem całego kompa na części pierwsze, ramy podłączałem od największej kości do najmniejszej resetując jednocześnie BIOSA, ale dobra coś załapało i monitor się zapalił więc podłączyłem dysk i zaczęły się poważniejsze kłopoty.Komputer się włączał jak należy ale po załadowaniu systemu [po przeleceniu tych kresek] komputer się resetuje i na nowo ładuje i tak dalej.Postanowiłem że postawie na nowo system i tak próbowałem zrobić wszystko szlo o dziwo dobrze ale wyskoczył jakiś błąd że nie ma pliku jakiegoś i nie można go odczytać było to już podczas instalacji nie kopiowania. ponawiałem próbę aby spróbować ponownie odczytać ten plik ale się nie udało więc go pominąłem i podczas instalowania składników sieciowych zawiecha
chciałem powtórzyć na nowo całą operacje instalacji Windowsa ale kiedy pojawił się niebieski ekran i coś tam na szarym pasku się kopiowało wyskoczył błąd że niemożna odczytać pliku AVG.sys czy coś takiego. podłączyłem dysk z kompa z którego obecnie piszę i po załadowaniu systemu także się resetuje.MAM NADZIEJE ŻE W MIARĘ DOBRZE OPISAŁEM MÓJ PROBLEM PROSZĘ O POMOC I WSKAZÓWKI CO MAM ZROBIĆ ABY NIE RESETOWAŁ MI SIĘ KOMPUTER PO ZAŁADOWANIU SYSTEMU.
Na wstepie zaczne od problemu. Otóż tak:
Komputer zaczął sprawiać kłopoty resetował się zamulał no i jeszcze raz resetował
pewnego razu podczas próby włączenia PC wystąpił pierwszy kłopot monitor się nie włączał był w stanie czówania ale komp chodził normalnie było słychać pracę dysku itp.Wcześniej już mi się to kilka razy zdarzało ale załatwiałem to tak, że rozbierałem całego kompa na części pierwsze, ramy podłączałem od największej kości do najmniejszej resetując jednocześnie BIOSA, ale dobra coś załapało i monitor się zapalił więc podłączyłem dysk i zaczęły się poważniejsze kłopoty.Komputer się włączał jak należy ale po załadowaniu systemu [po przeleceniu tych kresek] komputer się resetuje i na nowo ładuje i tak dalej.Postanowiłem że postawie na nowo system i tak próbowałem zrobić wszystko szlo o dziwo dobrze ale wyskoczył jakiś błąd że nie ma pliku jakiegoś i nie można go odczytać było to już podczas instalacji nie kopiowania. ponawiałem próbę aby spróbować ponownie odczytać ten plik ale się nie udało więc go pominąłem i podczas instalowania składników sieciowych zawiecha
chciałem powtórzyć na nowo całą operacje instalacji Windowsa ale kiedy pojawił się niebieski ekran i coś tam na szarym pasku się kopiowało wyskoczył błąd że niemożna odczytać pliku AVG.sys czy coś takiego. podłączyłem dysk z kompa z którego obecnie piszę i po załadowaniu systemu także się resetuje.MAM NADZIEJE ŻE W MIARĘ DOBRZE OPISAŁEM MÓJ PROBLEM PROSZĘ O POMOC I WSKAZÓWKI CO MAM ZROBIĆ ABY NIE RESETOWAŁ MI SIĘ KOMPUTER PO ZAŁADOWANIU SYSTEMU.