Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eagle - brak elementu w biblotece.

12 Lis 2010 10:58 2655 9
  • Poziom 16  
    Witam. Mam pewien problem - nie mogę znaleźć w bibliotece Eagl'a kostki tda7265. Zamieszczam screena z miejscem poszukiwań :PP Link
  • PCBway
  • Poziom 38  
    Jak nie ma do utworzyć samemu albo przeszukać cadsoft lub elektrodę, być może ktoś udostępnił bibliotekę.
  • Poziom 16  
    Cadsoft'a przeszukałem ale bezowocnie :/
    A stworzyć samodzielnie element niestety nie umiem:/
  • PCBway
  • Poziom 38  
    Więc czas się nauczyć. Wyobraź sobie jak wielkie były by biblioteki gdyby zamieszczona tam wszystkie układy choćby dostępne na ranku.
    Zawsze można skorzystać choćby z półproduktu w formie obudowy. Stworzyć symbol i przypisać sygnały. Albo poszukać jakiś gotowy projekt z taką kostką i z tamtą zaczerpnąć. Można utworzyć bibliotekę z danego projekty płytki albo zmodyfikować projekt.
  • Poziom 16  
    Łatwo jest powiedzieć, trudniej zrobić :/
  • Poziom 38  
    Jak się w ogóle nie próbuje... To czemu się dziwisz? ;)
  • Poziom 16  
    Ostatnio popularne stało się na elekrodzie: haha, nie umie!!! weź się gościu naucz a potem zakładaj nowe posty!!!
    Jeśli bym umiał to nie prosiłbym o pomoc. Mogę się założyć, że ty też wszystkiego na początku nie umiałeś. Ale ja chcę się nauczyć i po to zakładam post aby ktoś naprowadził mnie, jak co po kolei zrobić!!! Czy tak trudno jest napisać, że np.wchodzimy do biblioteki, klikamy to i to i wybieramy tę i tę opcję??
  • Poziom 16  
    Dziękuję bardzo:)
  • Poziom 38  
    premier93 napisał:
    Ostatnio popularne stało się na elekrodzie: haha, nie umie!!! weź się gościu naucz a potem zakładaj nowe posty!!!

Owszem. Bo ileż razy można pisać jedno i to samo?

premier93 napisał:
    Jeśli bym umiał to nie prosiłbym o pomoc. Mogę się założyć, że ty też wszystkiego na początku nie umiałeś. Ale ja chcę się nauczyć i po to zakładam post aby ktoś naprowadził mnie, jak co po kolei zrobić!!! Czy tak trudno jest napisać, że np.wchodzimy do biblioteki, klikamy to i to i wybieramy tę i tę opcję??

Nie używam Eagle i rzeczywiście na początku wszystkiego nie umiałem. Ba! Do teraz nie znam wszystkiego. Ale niestety nie biadoliłem na elektrodzie, że nie umiem tylko sięgnąłem do instrukcji "co i jak" robić. Dlatego teraz już wiem jak się biblioteki w nim tworzy (Ale nie chce tego koszmaru przeżywać jeszcze raz).
    Tak. Trudno jest pisać i powtarzać X razy informacje, które można znaleźć w parę minut. Czy to tak trudno zrozumieć?