Witam
Mam problem z tym telefonem.
Da się go włączyć przyciskiem "no"
Ale nie działają przyciski "Yes" ,"C" i strzałki pozostałe działają. Da się go po włączeniu wyłączyć. Nie wiem co jest z simlockiem na ten telefon bo działa tylko na jednej karcie sim na innej karcie tego samego operatora woła o kod odblokowania. Proszę o pomoc i z góry dziękuję Pozdrawiam.
Mam problem z tym telefonem.
Da się go włączyć przyciskiem "no"
Ale nie działają przyciski "Yes" ,"C" i strzałki pozostałe działają. Da się go po włączeniu wyłączyć. Nie wiem co jest z simlockiem na ten telefon bo działa tylko na jednej karcie sim na innej karcie tego samego operatora woła o kod odblokowania. Proszę o pomoc i z góry dziękuję Pozdrawiam.