Witam.Prosze o porade.Przestudiowalem forum lecz nie uzyskalem w pelni odpowiedzi na moj problem.Po narazeniu telefonu na wysoka temperature i drgania-podroz samochodem w upalny dzien,pojawil sie problem:nie dzialaja gorne przyciski -YES, NO, C oraz strzalki nawigacyjne.Po calkowitym rozladowaniu baterii wyswietlacz wylacza sie,ladowanie bezproblemowe a dzialajacy tylko w tym przypadku, przycisk NO, umozliwia wlaczenie telefonu.Po podlaczeniu klawiatury -CHATBOARD, wszystkie funkcje telefonu sa dostepne-telefon w pelni sprawny.Czy jest to wina klawiatry i zanieczyszczonej plyty,a moze zimnych lutow lub innego podzespolu.Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.