Witam i znów proszę Szanownych Kolegów o pomoc łopatologiczną.
Dostałem z hurtowni nie odpowiedni stycznik trójfazowy 16A Siemensa. Jego cewka robocza jest przeznaczona dla 110V. Bez sensu byłoby jego odsyłanie i opłacanie przesyłki w obie strony, więc może wystarczyłoby podłączyć poprzez jakiś rezystor?
Jeśli tak to jaki?
Dostałem z hurtowni nie odpowiedni stycznik trójfazowy 16A Siemensa. Jego cewka robocza jest przeznaczona dla 110V. Bez sensu byłoby jego odsyłanie i opłacanie przesyłki w obie strony, więc może wystarczyłoby podłączyć poprzez jakiś rezystor?
Jeśli tak to jaki?