Trafił do mnie subwoofer KODA SW-1000 v2. Prawdopodobnie ktoś próbował go naprawić, a naprawa polegała na... usunięciu transformatora sieciowego. Jaki jest tam montowany oryginalnie transformator (pozostała po nim śruba i gumki, więc był toroidalny) tzn. jakie napięcia były oryginalnie na uzwojeniach wtórnych (wygląda na to, że powinno być 5 niezależnych uzwojeń wtórnych)? Podejrzewam, że moc trafo powinna zawierać się w przedziale 100-150VA.