Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka polar ptl 1109 nie wypompowuje wody

narcyzgalazka 12 Gru 2010 17:07 5233 3
  • #1 12 Gru 2010 17:07
    narcyzgalazka
    Poziom 2  

Witam
    Otóż jak w temacie moja pralka nie wypompowuje wody i nie wiruje. Włączam pranie jak zawsze i wszystko idzie pięknie do momentu płukania gdy to następuje pralka włącza czerwoną kontrolkę serwis i po zabawie. Próbowałam przełączyć ją od razu w tryb wypompowania wody i wirowania i nadal to samo. Wyczyściłam filtry według instrukcji odłączyłam wąż wypompowujący wodę żeby upewnić się że to nie zlew jest zapchany i nadal problem. Co robić? jaka może być przyczyna? pozdrawiam i czekam na odzew :)

• #3 12 Gru 2010 18:24
    narcyzgalazka
    Poziom 2  

Nie buczy... jak tylko zaczyna się płukanie natychmiast zaświeca się czerwona dioda i po wszystkiemu... pralka ma około roku... sprawdzałam czy pralka włącza się pusta ale niestety (miałam nadzieję że problemem jest zbyt duża ilość prania znaczy waga ale wygląda na to że nie) tak na czyściutko to się nie obejdzie trzeba będzie ją rozkręcić może coś wpadło jednak do tego węża odprowadzającego wodę...

• #4 12 Gru 2010 20:56
    artfik
    Poziom 23  

Jeśli by coś zatkało wąż wylewowy to było by wyczuwalne brzęczenie pompy można przyłożyć rękę do miejsca gdzie jest filtr pompy i to idzie wyczuć

Dodano po 2 [godziny] 10 [minuty]:

Jeśli by coś zatkało wąż wylewowy to było by wyczuwalne brzęczenie pompy można przyłożyć rękę do miejsca gdzie jest filtr pompy i to idzie wyczuć , ajeśli ma ok roku to na gwarancji

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME