miałem 1,5roku hdd segate 60GBi zaczoła głowica czaskac i po jakms czasie bady. dysk dałem kumplowi. Teraz mam Maxtora 80GB 8M(nowy-wiec jeszcze gwara). i zaczyna stukac głowica!! kiedys stukała stukała az sie kompzawisił jak uruchomiłem kompa ponowinie niewykrywał dysku, po jakims czasie odpalił ale teraz mi sie wydaje ze tak efektywnie niechodzi. Jak włanczam winampa i cos tam robie to czasami słusze przyciecia sie muzy.
Poprostu taki feler czy czos innego z mojego kompa rozwala mi dyski??Jak rozwala to co??
Poprostu taki feler czy czos innego z mojego kompa rozwala mi dyski??Jak rozwala to co??