Witam
Jest problem z 3310 gdyż telefon wyświetla czarne kropeczki, bądź się rozmazuje czy szaleje (podobnie jak w 8210 gdy wysiądzie elastometr). Problem jest nieco zmieniony gdyż jak dotąd żadne zabiegi reanimacji mu nie pomogły. Wymieniłem dwa kondensatorki którą są zaznaczone na jednej z solucji, przeładowałem soft i jak narazie nic nie pomaga. Może ktoś z was miałten problem i go rozszyfrował ???
Jest problem z 3310 gdyż telefon wyświetla czarne kropeczki, bądź się rozmazuje czy szaleje (podobnie jak w 8210 gdy wysiądzie elastometr). Problem jest nieco zmieniony gdyż jak dotąd żadne zabiegi reanimacji mu nie pomogły. Wymieniłem dwa kondensatorki którą są zaznaczone na jednej z solucji, przeładowałem soft i jak narazie nic nie pomaga. Może ktoś z was miałten problem i go rozszyfrował ???