Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

3310 wyświetlacz

witux 18 May 2005 18:58 1581 9
    witux
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Na wyświetlaczu po właczeniu pojawiaja się drobniutkie kropeczki nieregularnie rozłożone i przemieszczające się.
    Miałem kiedyś taki przypadek w 8210 to wymieniłem elastometr, natomiast w 3310 są blaszki. I co mam zrobić ??[/img]
    konrad1586
    Level 10  
    najlepiej kupic nowy LCD, na allegro 13zł. bo tego juz nie naprawisz, choc mozesz sprobowac wymienic same styki
    manius999
    Level 14  
    a moze sprugój umyc styki na płysie głównej telefonu.czasem jak lutujesz fona i pocieknie troche topnika na druga strone robi sie taki efekt.umyj płyte moze pomoze.
    robert01
    Level 13  
    Po pierwsze to nie kupuj na allegro nowego wyświetlacza za 13zł bo jest dużo słabszy od oryginalnego, tym bardziej, że ten da się bez problemów naprawić. Po drugie odkręć płytkę wyświetlacza i przeczyść styki, a jak nie pomoże, to napisz jaki masz ich rodzaj (są dwa), jeden klejony, drugi z dwóch stron "luźny", to pozwoli sie zorientować, czy się jeszcze da cos zrobić.
    witux
    Panowie dzięki za porady !
    WYŚWIETLACZ JEST SPRAWNY !!!, bo sprawdzałem dwa inne na tej płycie.
    Czyli wiem że coś jest uszkodzone na płycie głównej. Płytę kompałem bo wcześniej jak ją podłączałem do TORNADA to od razu zaczęła wibrować, ale po kompaniu przeszło jej. Natomiast została tylko ta usterka z wyświetlaczem. :(
    habrozaurus
    Conditionally unlocked
    witux, mam identyczny problem co Ty. Telefon to również 3310. Poradziłes sobie z tym jakoś ?
    witux
    habrozaurus wrote:
    witux, mam identyczny problem co Ty. Telefon to również 3310. Poradziłes sobie z tym jakoś ?

Nie :(
    djroman
    Level 15  
    Witam mialem taki sam przypadek w nokii 3310. W moim przypadku nokia ta byla zalana i przezarly sie przelotki. Telefon byl calkowicie sprawny jednak nie bylo mozliwosci naprawy lcd. Ja bym w twoim przypadku dal sobie spokuj z naprawa tego telefonu bo mysle ze u cibie tez przelotki nie sa w najlepszym stanie. Sprawdz jeszcze jak reaguje telefon na wyginanie go w rozne strony.
    Pozdrawiam
    przekrent
    Level 32  
    Panowie, panowie, panowie!! Jest bardzo duża szansa na naprawienie tej usterki. Poszukajcie po forum, bo nie chce mi się tego teraz opisywać(już kiedyś o tym posta wypłodziłem).