Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowa kamera SHARP uszkodzona

carefree 08 Paź 2004 12:37 1062 3
  • #1 08 Paź 2004 12:37
    carefree
    Poziom 17  

Witam. Mam problem z kamerą cyfrową firmy SHARP. Nie znam modelu, bo do tego problemu nie bedzie chyba potrzebny. Kiedy włożę kasetę do kamery i chcę obejrzeć to co nagrałem to albo jest niebieskie tło i nieznany czas, albo chodzi normalnie. Czasami jak przewijam kasetę na podglądzie i jest niebieski ekran to załapuje obraz, ale tylko na chwilę. Na ekranie są paski na przemian. Na jednym porusza się obraz, a na drugim stoi itd. Jeśli ktoś zna ten problem to liczę na odpowiedź. Jeżeli będzie potrzebny typ kamery to dopisze. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

0 3
  • #2 08 Paź 2004 14:00
    artb1
    Poziom 16  

witam.no cóż stawiam na regulacje toru taśmy i czyszczenie-niekoniecznie w tej kolejności.powodzenia.

0
  • #3 08 Paź 2004 14:42
    maraon
    Poziom 11  

Witam
    Miałem podobny problem w kamerze Digital 8. Ona również zapisuje cyfrowo. Były te same objawy. Rozwiązaniem była wymianda tzw. drum (zintegrowany silnik i głowica). Jest to dość kosztowana naprawa, być może u Ciebie jest coś innego

0
  • #4 11 Paź 2004 14:44
    mirek2
    Poziom 18  

Sprawdz tor tasmy, byc moze tasma zmienia polozenie wzgledem glowic, pozniej mozesz ewentualnie sprawdzic kontakty od drum a mysle, ze na koncu sprobowac regulacji toru tasmy.

0