Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka amica electronic padła.

20 Gru 2010 07:07 6985 3
  • Poziom 23  
    Witam, poczytałem trochę na forum na ten temat, i na elektrodzie i na innych stronach, lecz chciałem abyście pomogli rozwiązać mój problem, bo nie jest taki jak każdy, przejdźmy do konkretów.
    Moja żona robiła obiadek w którym to było smażone mięsko przez godzinę czasu, po wyłączeniu, myśleliśmy że wszystko jest ok, lecz nasze 1,5 roczne dziecko odkryło że jest inaczej, piekarnik nie grzeje, nie świeci się żarówka, na pokrętle gdzie ustawia się opcje grzania świeci się dioda, lecz na pokrętle temp. już nie; (lecz nie wiem czy wcześniej ta dioda z temp. świeciła czy nie by nie pamiętam tego szczegółu.
    Kuchenka również była odłączana z kontaktu, w celu sprawdzania lampek, lecz po podłączeniu kuchenki z powrotem, zegar działa, iskra jest, a piekarnik zero oznak życia, dzisiaj postaram się dodać jeszcze jaki to model kuchenki, lecz na razie nie wiem bo to nie moje mieszkanie i nie mój sprzęt.
    Ale proszę was bardzo o pomoc, bo wiadomo że teraz bez piekarnika to po Świętach-kicha.
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    To po wyłączeniu się zegar nie resetuje??? Dziwne -napisz jaki to model Amiki ale u mnie po rozłączeniu z siecią energetyczną (co mnie totalnie wk...) jest reset zegara i możliwość korzystania z piekarnika pojawia się dopiero po zaprogramowaniu zegara.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Jak kolega wspomniał musisz ustawić zegar jeśli to nie pomoże , to trzeba szukać dalej może termostat.