Posiadam telewizor Unimor Siesta 3. Czy wiecie z jakimi pilotami zastepczymi (jakich firm, ew. model) moze on wspolpracowac - tak by wszystkie funkcje byly dostepne. Pragne dodac, iz jestem calkowitym laikiem jesli chodzi o elektronike, jednakze bede wdzieczny za wszelkie, rzeczowe informacje.
Z gory bardzo dziekuje.
[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adasko13 dnia 2002-02-27 21:07 ]
Z gory bardzo dziekuje.
[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Adasko13 dnia 2002-02-27 21:07 ]