Mam taki problem - moj xerox nie moze polaczyc sie z kompem zarowno przez USB jak i przez Centronicsa. Kable napewno dobre, problem ze sterownikami wykluczam, bo nie slychac nawet dzwieku (pod XP) podlaczenia pod USB (mam inne urzadzenie pod USB i ono dziala bez problemu). Podejrzewam, ze cos z drukarka, niestety nie mam do niej schematu. Czy ktos moze spotkal sie juz z takim probemem?? Pilnie potrzebna pomoc !!.