Witam
Posiadam komputer Compaq Presario V3000 już ok. 2 lata i działał bez zarzutu. Pewnego dnia kiedy chciałem go uruchomić nic się nie wyświetlało (świeciły się tylko kontrolki). Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co zostało uszkodzone i mniej więcej jaki będzie koszt naprawy. Najpierw myślałem że to bateria ale jak podłącze go do prądu to dzieje się to samo. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.
Posiadam komputer Compaq Presario V3000 już ok. 2 lata i działał bez zarzutu. Pewnego dnia kiedy chciałem go uruchomić nic się nie wyświetlało (świeciły się tylko kontrolki). Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co zostało uszkodzone i mniej więcej jaki będzie koszt naprawy. Najpierw myślałem że to bateria ale jak podłącze go do prądu to dzieje się to samo. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.