Mam takie małe pytanko. Otóż bawie sie juz kilkadni i nie moge sobie poradzic z realizacja komunikacji procesora z portem szeregowym. Czy ktoś wie jak to zrobic aby procesor prawidłowo interpretował dane z poru i wysyłał je. Chodzi o język bascom.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam