Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a6 2,7 biturbo 99r dziwna praca silnika

09 Sty 2011 19:49 3550 4
  • Poziom 9  
    problem z silnikiem audi a6 2.7 biturbo 99r

Witam Panowie mam duzy problem z moim audi A6 2.7biturbo rok 99,czy moze mi ktos pomoc,a mianowicie chodzi mi o to iz od pewnego czasu silnik przestal pracowac na jeden gar; poczatkiwo myslalem,ze jest to cewka,po wizycie u mechanika komputer nie wykazal bledu cewek i nikt nie wiedzial co jest grane.Postanowilem zadzialac na wlasna reke,gdyz na irlandzkich mechanikow nie mozna liczyc,zaczalem od wyciagania wtyczek od cewek by ocenic zmiany w pracy silnika,okazalo sie,ze szosta wtyczka nie daje pradu na cewke,po wymianie cewki problem nadal istnieje.Bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc i porady.Z gory dzieki.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Mogę podrzucić, schemat elektryczny sterowania silnikiem, tylko proszę podać kod silnika.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Na obudowie filtra powietrza są tranzystory sterujące cewkami, jeden na głowicę, zamień je miejscami, jeżeli problem wystąpi na drugiej głowicy to już będziesz wiedział co kupić.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    zespol tranzystorow znajdziesz pod nazwa modul zaplonowy.
  • Poziom 9  
    witam panowie bardzo dziekuje za pomoc, a w szczegulnosci RAFIK4 zakupilem nowy tranzystor i wszystko wrocilo do normy jeszcze raz dzieki