Witam
Od 2 dni mam problem z zewnętrznym dyskiem twardym, chodził bez problemu i nagle któregoś dnia po podpięciu do USB laptop przestał go widzieć. Jedyne co się zmienia to to, że na dolnym pasku pojawia się za każdym razem ikona "Bezpieczne usuwanie sprzętu".
Sprawdzałem dysk w oknie .../Zarządzanie komputerem/Zarządzanie dyskami i dysk jest widoczny jako zdrowy dysk logiczny.
Nie wiem. może ma to jakiś związek z poniższym zdjęciem bowiem mam jakieś błędy w sterownikach.
Z góry dziękuje za pomoc
Od 2 dni mam problem z zewnętrznym dyskiem twardym, chodził bez problemu i nagle któregoś dnia po podpięciu do USB laptop przestał go widzieć. Jedyne co się zmienia to to, że na dolnym pasku pojawia się za każdym razem ikona "Bezpieczne usuwanie sprzętu".
Sprawdzałem dysk w oknie .../Zarządzanie komputerem/Zarządzanie dyskami i dysk jest widoczny jako zdrowy dysk logiczny.
Nie wiem. może ma to jakiś związek z poniższym zdjęciem bowiem mam jakieś błędy w sterownikach.
Z góry dziękuje za pomoc