Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner HP 3200

07 Lut 2003 15:12 1745 5
  • Poziom 42  
    Czy ma moze ktoś taki skaner? Moge kupić bez zasilacza i softu za grosze. Czy może ktoś mnie poratować jakimiś informacjami o nim? W sieci wygrzebałem że ten model jest pod port drukarki a mnie sie wydaje że ten egzemplarz ma USB. Potrzebuje też info czy skanerowy wystarcza napięcie z USB czy musi mieć koniecznie zasilacz. Jeśli musi to jakie napięcie (obciążalność) musi mieć? Gdzie na wtyczcie jest +?
  • Poziom 11  
    JA juz widzialem skaner Canona zasilany tylko i wylacznei z portu USB.
    Ja puszkuje czesci do skanera hp snajet 3300C - USB.
    Przemek
  • Specjalista od radiokomunikacji
    guru79 napisał:
    JA juz widzialem skaner Canona zasilany tylko i wylacznei z portu USB. Przemek
    A możesz sprecyzować jaki model ? - jeżeli taki istnieje to pewnie CIS.
  • Poziom 42  
    Co do skanerów to najnowesze modele mają taką możliwość zasilania. Co do mojego to pomyliłem nieco model to jest ScanJet 2200c. Ten egzemplarz pobiera dużą ilość prądu (15V 800mA) ponieważ jest tam silnik krokowy który aby ustawiać statycznie w położeniach pośrednich wymaga przepływu dużego prądu. Sprawdziłem to w następujący sposób otóż prescan można zrobić na zasilaczu 300mA ale pełnego skanu już się nie da. Jak się dołączy odpowiedni zasilacz to pracuje jak marzenie (chociaż przy tym nieźle hałasuje)
    Mój temat z zapytaniem uznaje za zamknięty.
  • Poziom 20  
    Ja posiadam Skaner HP ScanJet 3300C i rzeczywiście jest on na USB jest takrze osobno zasilacz o parametrach: 12V, 1,25 A na prąd stały a plus jest w środku.