Witam serdecznie,
proszę Was o pomoc- jestem zielona jeśli idzie o programowanie stron internetowych, znam tylko podstawy, ściągnęłam sobie darmowego gotowca i chciałabym zrobić z niego moją osobista stronę, problem jednak w tym, że nie wyświetla się całkowicie w przeglądarkach, ani w mozilli, ani w IE, w Chrome jest troszkę lepiej bo juz widać dolny suwak galerii. Dół strony jest jakby obcięty i nijak nie można go zobaczyć, ani co za tym idzie przewinąć galerii w dół, błagam pomóżcie
z góry dziękuję WAM za wszelkie sugestie i pomoc!
tutaj zrzut ekranu jaki się u mnie wyświetla:
a tak powinno to wyglądać:
tutaj kod:
proszę Was o pomoc- jestem zielona jeśli idzie o programowanie stron internetowych, znam tylko podstawy, ściągnęłam sobie darmowego gotowca i chciałabym zrobić z niego moją osobista stronę, problem jednak w tym, że nie wyświetla się całkowicie w przeglądarkach, ani w mozilli, ani w IE, w Chrome jest troszkę lepiej bo juz widać dolny suwak galerii. Dół strony jest jakby obcięty i nijak nie można go zobaczyć, ani co za tym idzie przewinąć galerii w dół, błagam pomóżcie
tutaj zrzut ekranu jaki się u mnie wyświetla:
a tak powinno to wyglądać:
tutaj kod:
Kod: text