Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 405 podłączenie centralnego zamka pod kierunkowskazy

Piotrek50501 05 Lut 2011 15:29 2415 1
  • #1 05 Lut 2011 15:29
    Piotrek50501
    Poziom 14  

Witam
    Posiadam centralny zamek sterowany z pilota w Peugeot 405 GLD 1.9D. Chciałbym podłączyć do niego awaryjne, aby świeciły przy otwieraniu i zamykaniu auta. Poprzedni właściciel montował sterowanie z pilota Carprotect BX30, mam od niego karton i jest w nim obudowa sterownika. Nie wiem o co w tym chodzi, czy zostawił stary sterownik czy może dwa są podłączone albo od starego tylko obudowa została?? W schowku mam podłączony sterownik Kiekert STXXV 9601886380 i podłączony jest 9 kablami. Piloty są od Carprotect BX30.

Czy jest możliwe aby były dwa sterowniki carprotect i kiekert??Jak to podłączyć szybko i bezproblemowo aby się świeciło?? Czy lepiej jest się podpiąć pod kierunkowskazy czy awaryjne??

0 1
  • #2 05 Lut 2011 18:54
    Ireneo
    Poziom 40  

Podłączając pod kierunkowskazy to skoro mrugają razem to tak jak awaryjne.Skoro takie pytania zadajesz to śmiem wątpić czy to podłączysz.Sterowanie możesz wziąć z manetek kierunek lewy/prawy.Lub w progu idąca wiązka do tyłu.Aby ocenić dlaczego są wda potrzebny jest schemat podłaczeń albo fusy do wróżenia.

0