Witam!
Po wlaczeniu do sieci wchodzi w st-by (normalne), po przelaczeniu w stan normalnej pracy po 5 sekundach przechodzi w st-by. Nie wciaga kasety (switche w mechanizmie sprawne). Przy probie wlozenia kasety na st-by czasami wychodzi ze st-by ale kasety nie wciaga. Po sprowadzeniu windy z kaseta recznie na dol, magnetowid wykrywa ze kaseta jest w srodku (zapala sie znak kasety na wyswietlaczu), naciskanie na play, ff, rew powoduje zapalenie na wyswietlaczu odpowiednich symboli ale mechanizm nie reaguje.Brak schematu, podaje niektore scalaki jakie sa w srodku:
- X0257GE (przydalaby sie rozpiska pinow)
- X0187GE (j.w.)
- BA6405
- BA6238
- BA8420
- IR2C32
- IR3702
- SAA5235
Zasilacz tranzystorowy, wyglada na sprawny.
Po wlaczeniu do sieci wchodzi w st-by (normalne), po przelaczeniu w stan normalnej pracy po 5 sekundach przechodzi w st-by. Nie wciaga kasety (switche w mechanizmie sprawne). Przy probie wlozenia kasety na st-by czasami wychodzi ze st-by ale kasety nie wciaga. Po sprowadzeniu windy z kaseta recznie na dol, magnetowid wykrywa ze kaseta jest w srodku (zapala sie znak kasety na wyswietlaczu), naciskanie na play, ff, rew powoduje zapalenie na wyswietlaczu odpowiednich symboli ale mechanizm nie reaguje.Brak schematu, podaje niektore scalaki jakie sa w srodku:
- X0257GE (przydalaby sie rozpiska pinow)
- X0187GE (j.w.)
- BA6405
- BA6238
- BA8420
- IR2C32
- IR3702
- SAA5235
Zasilacz tranzystorowy, wyglada na sprawny.