Zrobiłem już kabel na DB9 z max 232 tylko nie mam odpowiedniego napięcia pięciu wolt z wyjść na DB9 pod które podłączyłem się następująco
wyjście Pin 7+8
wyjście Pin 4+6
Oczywiście przez diody 1n4181 na wspólny punkt do stabilizatora napięcia
Na innych schematach jest podobnie
Co zrobić??
wyjście Pin 7+8
wyjście Pin 4+6
Oczywiście przez diody 1n4181 na wspólny punkt do stabilizatora napięcia
Na innych schematach jest podobnie
Co zrobić??