Witam. Proszę o pomoc, gdyż sam już nie wiem co wybrać. Chcę nagłośnić pokój - około 12m2. W tej chwili używam dwóch SAMB 130 produkcji Tonsil, jednak chciałbym uzyskać głębszy, przyjemniejszy dźwięk. W tej chwili używam amplitunera WEGA - Sony PSS200R, który w przyszłości także chciałbym zmienić. Kiedyś miałem okazję słuchać ALTUSÓW 140 i byłem bardzo zadowolony. Teraz zastanawiam się - co zrobić w mojej sytuacji. Co dokupić do SAMB? czy może SAMBY 130 zamienić na ALTUSY 140? Słucham muzyki ROCK, POP. Nie zależy mi na dużej głośności, lecz na pięknym, głębokim czystym brzmieniu, stąd mój pomysł na ALTUSY 140, a może jakieś inne? tańsze? lub niewiele droższe a dużo lepsze. Chciałbym wydać na kolumny powiedzmy 600zł. Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam.