logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki głośnik i wzmacniacz do 500 zł do Golfa II z radiem Pioneer DEH-2220UB?

szerszen2222 20 Lut 2011 21:07 821 3
REKLAMA
  • #1 9180209
    szerszen2222
    Poziom 9  
    Posty: 13
    Witam posiadam radio Pioner DEH-2220UB oraz głosniki pioneera z tylu 13 o mocy 130 W oraz 10 z przodu chcialbym przeznaczyc ok 500 zł co warto zakupic jaki głosnik i wzmacniacz ??
  • REKLAMA
  • #2 9183831
    cool_as_ice
    Poziom 15  
    Posty: 130
    Pomógł: 9
    Ocena: 4
    Sam chcesz robić skrzynkę czy kupną??
    Jak sam to może coś na stx'ie oprzeć, buferek byś zrobił i na wzmaka by zostało. Bo jak kupny sub to za tą kasę ciężko będzie ze wzmakiem....
  • REKLAMA
  • #3 9184014
    mac91
    Poziom 10  
    Posty: 11
    cool_as_ice napisał:
    Sam chcesz robić skrzynkę czy kupną??
    Jak sam to może coś na stx'ie oprzeć, buferek byś zrobił i na wzmaka by zostało. Bo jak kupny sub to za tą kasę ciężko będzie ze wzmakiem....


    Nie koniecznie. Ostatnio miałem na sprzedaż PowerBassa ze skrzynią za 250 zł w idealnym stanie więc 250 na wzmaka by zostało ;)
  • #4 9184049
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Takich tematów mamy multum ... poszukaj.
REKLAMA