Witam posiadam radio Pioner DEH-2220UB oraz głosniki pioneera z tylu 13 o mocy 130 W oraz 10 z przodu chcialbym przeznaczyc ok 500 zł co warto zakupic jaki głosnik i wzmacniacz ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamcool_as_ice napisał:Sam chcesz robić skrzynkę czy kupną??
Jak sam to może coś na stx'ie oprzeć, buferek byś zrobił i na wzmaka by zostało. Bo jak kupny sub to za tą kasę ciężko będzie ze wzmakiem....