Witam szanowne towarzystwo. Na początek się przywitam.
Mam problem ze scania R 380. Polega on na tym że alternator nie ładuje. Akumulatory są założone nowe firmy bosch, alternator też jest założony nowy zakupiony w serwisie scania za 2500 zł a ładowanie na wyświetlaczu pokazuje 20V i jak się auto zgasi to nie idzie zapalić. Gdzie szukać przyczyny ?? Dodam że obrotomierz działa i kontrolka od ładowania gaśnie zaraz po odpaleniu.
Mam problem ze scania R 380. Polega on na tym że alternator nie ładuje. Akumulatory są założone nowe firmy bosch, alternator też jest założony nowy zakupiony w serwisie scania za 2500 zł a ładowanie na wyświetlaczu pokazuje 20V i jak się auto zgasi to nie idzie zapalić. Gdzie szukać przyczyny ?? Dodam że obrotomierz działa i kontrolka od ładowania gaśnie zaraz po odpaleniu.