Witam.
Jak robię zdjęcie Nikonem S1 to nic mi się nie pokazuje. Ekran jest czarny ale świeci. Przy naciskaniu spustu świeci mi czerwona kropka, która pokazuje,że jest słaba jakość. Zdjęcie się robi ale na podglądzie wychodzi całe czarne zdjęcie. Wydaje mi się,że coś jest nie tak z obiektywem. Możecie jakoś pomóc??
Jak robię zdjęcie Nikonem S1 to nic mi się nie pokazuje. Ekran jest czarny ale świeci. Przy naciskaniu spustu świeci mi czerwona kropka, która pokazuje,że jest słaba jakość. Zdjęcie się robi ale na podglądzie wychodzi całe czarne zdjęcie. Wydaje mi się,że coś jest nie tak z obiektywem. Możecie jakoś pomóc??