Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser dyskotekowy

24 Paź 2004 14:27 1272 8
  • Poziom 10  
    Cześć szkam schematu do porządnego miksera dyskotekowego!! wraz z moim icjem szukaliśmy ale nie znalazłem takiego!! Mógłby ktos nam pomóc w poszukiwaniu!! Zalezy nam na mikserze tak powyzej 3 wejść!! i regulacja basów sopranów i itp itd.!!! Prosiłbym bym o wskazówki!! bedę bardzo wdzięczny!! dzike i narazie

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
  • Poziom 15  
    Z regóły mixer dyskotekowy to dwa kanały i crossfader. https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=785121#785121 - ten ostatni.
    Jeżeli szukasz normalnego mixera audio to możesz obejrzeć schematy wyżej. Są to powermixery, ale jeżeli pominiesz blok mocy to zostanie Ci niezły mixer stereo z korekcją.
    Sam tak robiłem budując swój mixer.
  • Poziom 10  
    Hej stary. Jestem DJ-em i z reguly radze Ci kupic sobie gotowy mixer w sklepie :). Teraz na rynku podstawowy mixer z 2 wejsciami i mikrofonem kosztuje zaledwie 250zl. Lepiej to wyglada gotowe z polki sklepowej niz gdybys zamontowal to w plastikowej obudowie :lol:
  • Poziom 10  
    dzieki panowie za pomoc!! a co ostatniej wiadomości to nie chhce sprzetu na full dyskoteki poprostu na własne imprezy jakies domowe sylwek itp!!
  • Poziom 2  
    Potrzebuje informacji na temat efektów do mixera gdzie je znajde??????
  • Poziom 42  
    Proste echo oparte o cyfrową linię można zrobić a i jego koszt będzie niewielki.

Jeden z częściej używanych efektów zwłaszcza w mikserach DJ to flanger jego już nie jest tak prosto zrobić. Przydało by się te efekty synchronizować z BPM muzyki.... . Na dzień dzisiejszy nie ma takiego gotowego projektu
  • Poziom 22  
    Jeżeli chodzi on efekty to pooglądaj sobie kity do składania napszykład AVT albo jabber. Tam masz gotowe do złorzenia kit z regulacją.