Cześć szkam schematu do porządnego miksera dyskotekowego!! wraz z moim icjem szukaliśmy ale nie znalazłem takiego!! Mógłby ktos nam pomóc w poszukiwaniu!! Zalezy nam na mikserze tak powyzej 3 wejść!! i regulacja basów sopranów i itp itd.!!! Prosiłbym bym o wskazówki!! bedę bardzo wdzięczny!! dzike i narazie
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]