logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mixser - czy ma ktoś schemat? Czy mógłby ktoś wykonać?

mnich13 24 Sty 2007 18:36 1998 3
REKLAMA
  • #1 3482867
    mnich13
    Poziom 16  
    Posty: 247
    Pomógł: 8
    Ocena: 26
    Witam
    Moi koledzy pogrywają sobie na gitarkach, to pogrywanie jest jak dla mnie ciekawe i chcę je nagrać, ale do nagrania trochę trzeba sprzętu i tu jest moje pytanie. Czy ktoś posiada schemat albo był by w stanie wykonać(raczej punktów nie podaruje ale zł mogę)takowy bym się cieszył:)
    mianowicie chodzi o mikser z 3 wejściami mikrofonowymi i 3 zwykłymi(aux)
    karzdy kanał powinien mieć regulacje:
    -głośności
    -balansu
    -tonów wysokich
    - tonów niskich
    -tonów średnich
    poza tym ogólna regulacja głośności i balansu
    oczywiście stereo
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3482992
    miniu1
    Poziom 24  
    Posty: 557
    Pomógł: 63
    Ocena: 68
    Są gotowe rozwiązania takich firm, jak Behringer, Tapco, Sound Craft i t.p.
    Myślę, że w cenie do 600zł coś można wybrać.
    Popatrz na oferty sklepów muzycznych.
  • REKLAMA
  • #3 3483099
    mnich13
    Poziom 16  
    Posty: 247
    Pomógł: 8
    Ocena: 26
    są są tyle ze ja chce coś sam zrobić(taki los elektronika) a poza tym nie mam 600zł
REKLAMA