Witam
Moi koledzy pogrywają sobie na gitarkach, to pogrywanie jest jak dla mnie ciekawe i chcę je nagrać, ale do nagrania trochę trzeba sprzętu i tu jest moje pytanie. Czy ktoś posiada schemat albo był by w stanie wykonać(raczej punktów nie podaruje ale zł mogę)takowy bym się cieszył
mianowicie chodzi o mikser z 3 wejściami mikrofonowymi i 3 zwykłymi(aux)
karzdy kanał powinien mieć regulacje:
-głośności
-balansu
-tonów wysokich
- tonów niskich
-tonów średnich
poza tym ogólna regulacja głośności i balansu
oczywiście stereo
pozdrawiam
Moi koledzy pogrywają sobie na gitarkach, to pogrywanie jest jak dla mnie ciekawe i chcę je nagrać, ale do nagrania trochę trzeba sprzętu i tu jest moje pytanie. Czy ktoś posiada schemat albo był by w stanie wykonać(raczej punktów nie podaruje ale zł mogę)takowy bym się cieszył
mianowicie chodzi o mikser z 3 wejściami mikrofonowymi i 3 zwykłymi(aux)
karzdy kanał powinien mieć regulacje:
-głośności
-balansu
-tonów wysokich
- tonów niskich
-tonów średnich
poza tym ogólna regulacja głośności i balansu
oczywiście stereo
pozdrawiam