Witam.
Mm takie pytanko, mianowicie czy istnieje jakaś wtyczka umożliwiająca dodawanie paneli takich jak nawigacja, a potem dodawanie do tych paneli linków(podstron), lub kod umożliwiający takie czynności , który można wkleić w tworzeniu panelu.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
P.S szukałem ale nigdzie nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi
Mm takie pytanko, mianowicie czy istnieje jakaś wtyczka umożliwiająca dodawanie paneli takich jak nawigacja, a potem dodawanie do tych paneli linków(podstron), lub kod umożliwiający takie czynności , który można wkleić w tworzeniu panelu.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
P.S szukałem ale nigdzie nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi