Witam
Mój problem polega na braku audio poprzez łącze HDMI.
Stało się to gdy pokazała się informacja dotycząca aktualizacji oprogramowania w tunerze cyfrowego Polsatu, po zatwierdzeniu i aktualizacji po czym restart tunera i znikł dźwięk przed aktualizacja wszystko działało jak należy. Na początku myślałem ze to wina aktualizacji lecz po sprawdzeniu innych gniazd hdmi nic się nie zmieniło, kabel i tuner sprawdzałem u brachola wszystko gra. Dźwięk z scart, komponent, wbudowanego tunera dvb działa prawidłowo.Czy jest jakaś szansa na domową naprawę?
Pozdrawiam
Mój problem polega na braku audio poprzez łącze HDMI.
Stało się to gdy pokazała się informacja dotycząca aktualizacji oprogramowania w tunerze cyfrowego Polsatu, po zatwierdzeniu i aktualizacji po czym restart tunera i znikł dźwięk przed aktualizacja wszystko działało jak należy. Na początku myślałem ze to wina aktualizacji lecz po sprawdzeniu innych gniazd hdmi nic się nie zmieniło, kabel i tuner sprawdzałem u brachola wszystko gra. Dźwięk z scart, komponent, wbudowanego tunera dvb działa prawidłowo.Czy jest jakaś szansa na domową naprawę?
Pozdrawiam