Witam.
Posiadam pralkę Indesit W93T, od jakiegoś czasu zauważyłam że pralka strasznie wydłuża czas prania. Np na programie 3 pierze zamiast 130 min 240-260 min. Obserwowałam ją w trakcie pracy i przez pierwszą godzinę pokrętło nawet nie rusza się z 3ki. Próbowałam również zmienić położenie pokrętła ręcznie, niestety wtedy ono zgodnie z ruchem wskazówek zegara wraca na pozycję 3. Pranie oczywiście dobiega końca ale po 4 zamiast 2 godzinach.
Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś wie z czym może to być związane.
Posiadam pralkę Indesit W93T, od jakiegoś czasu zauważyłam że pralka strasznie wydłuża czas prania. Np na programie 3 pierze zamiast 130 min 240-260 min. Obserwowałam ją w trakcie pracy i przez pierwszą godzinę pokrętło nawet nie rusza się z 3ki. Próbowałam również zmienić położenie pokrętła ręcznie, niestety wtedy ono zgodnie z ruchem wskazówek zegara wraca na pozycję 3. Pranie oczywiście dobiega końca ale po 4 zamiast 2 godzinach.
Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś wie z czym może to być związane.