logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór taniego radia: NAVIHEAVEN NA-5511 czy VOICE KRAFT VK-9504?

juniorK123 26 Lut 2011 13:48 7353 12
REKLAMA
  • #1 9206607
    juniorK123
    Poziom 18  
    Posty: 708
    Pomógł: 30
    Ocena: 96
    Witam mam dylemat które radio wybrać NAVIHEAVEN NA-5511 czy VOICE KRAFT VK-9504. Nie potrzebuję jakiegoś super grającego radia tylko zwykłego taniego bez bajerów ale dość przyjemnie grającego. (Radia te są na allegro) Proszę o liczne odpowiedz.
  • REKLAMA
  • #2 9210721
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Dlaczego akurat te "zabawki miernej jakości"? Nie możesz kupić jakiegoś podstawowego klocka z "normalnej" firmy?
  • REKLAMA
  • #3 9211202
    Zenek1988
    Poziom 28  
    Posty: 1315
    Pomógł: 65
    Ocena: 64
    juniorK123 napisał:
    Witam mam dylemat które radio wybrać NAVIHEAVEN NA-5511 czy VOICE KRAFT VK-9504. Nie potrzebuję jakiegoś super grającego radia tylko zwykłego taniego bez bajerów ale dość przyjemnie grającego. (Radia te są na allegro) Proszę o liczne odpowiedz.


    I właśnie to co napisałeś dyskwalifikuje te radia. Te wynalazki nie potrafią przyjemnie grać. Na twoim miejscu poszukałbym jakiś jvc lub kenwooda z najniższej serii. Zagrają 100 razy lepiej niż te które podałeś.
  • #4 9211359
    rumunas
    Poziom 9  
    Posty: 30
    Jest takie przysłowie: w miarę jedzenia rośnie apetyt.
    Kupując jedno z tych co wymieniłeś po pewnym czasie będziesz chciał więcej i zaczniesz się zastanawiać czy kupić lepsze radio. Miałem tak ze wzmacniaczem, na początku kupiłem aby tylko był, a później żałowałem że nie dołożyłem więcej kasy.
    Zastanów się czy lepszym rozwiązaniem by nie było odłożenie jeszcze trochę kasy i kupienie porządnego radia.
  • #5 9211628
    juniorK123
    Poziom 18  
    Posty: 708
    Pomógł: 30
    Ocena: 96
    Napisałem wyraźnie "Nie potrzebuję jakiegoś super grającego radia tylko zwykłego taniego bez bajerów ale dość przyjemnie grającego" Nie mam zamiaru płacic za logo jakichs znanych firm nie jestem audiofilem pytałem które byście wybrali.
  • REKLAMA
  • #6 9211726
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Zależy Ci na trwałości? Jeśli tak to polecam coś markowego .
  • REKLAMA
  • #7 9211780
    Zenek1988
    Poziom 28  
    Posty: 1315
    Pomógł: 65
    Ocena: 64
    juniorK123 napisał:
    Napisałem wyraźnie "Nie potrzebuję jakiegoś super grającego radia tylko zwykłego taniego bez bajerów ale dość przyjemnie grającego" Nie mam zamiaru płacic za logo jakichs znanych firm nie jestem audiofilem pytałem które byście wybrali.


    Żadnego z tych 2 bym nie wybrał. Po pierwsze za złą jakość dźwięku a po drugie że te radia trwałością też raczej nie grzeszą. Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o car audio powie ci to samo. Jeżeli już naprawdę chcesz któreś z nich kupić to wybierz takie które bardziej ci pasuje wyglądem bo grają(a raczej pewnie brzęczą) podobnie.
  • #8 9211965
    juniorK123
    Poziom 18  
    Posty: 708
    Pomógł: 30
    Ocena: 96
    A takie coś - Blaupunkt Victoria SD48?
  • #9 9212046
    Zenek1988
    Poziom 28  
    Posty: 1315
    Pomógł: 65
    Ocena: 64
    Na pewno o wiele lepsze niż tamte. Blaupunkty są dość trwałe. Czemu patrzysz akurat na radia bez napędu cd?
  • #10 9212067
    juniorK123
    Poziom 18  
    Posty: 708
    Pomógł: 30
    Ocena: 96
    Cd jest mi nie potrzebne, wystarczy mi USB i czytnik kart
  • #11 9212191
    Zenek1988
    Poziom 28  
    Posty: 1315
    Pomógł: 65
    Ocena: 64
    Jeżeli tak to ten blaupunkt ci powinien wystarczyć. Nie jest to jakieś cudo ale na pewno zagra o wiele lepiej niż tamte dwa.
  • #12 9223757
    dawid512
    Poziom 32  
    Posty: 1439
    Pomógł: 229
    Ocena: 6
    Wszystko inne niż VK i inne rupiecie, nie grają w ogóle, syczą na małej głośności, na stałe podpięte do akumulatora moment go skończą.
  • #13 9228702
    przecin11
    Poziom 14  
    Posty: 162
    Ocena: 8
    Mój sąsiad kupił Voice Krafta z pół roku temu. Na moich Hertzach to jeszcze jakoś grał. Natomiast na jego Blaupunktach to już masakra. Po za tym radio zaraz za granicami miasta odmawiało posłuszeństwa i nie wspomnę o włączonym nadmuchu, który udzielał się w głośnikach. Moim zdaniem lepiej dołożyć 70-100zł i kupić dobrej klasy radio używane.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zastanawia się nad wyborem radia NAVIHEAVEN NA-5511 lub VOICE KRAFT VK-9504, poszukując taniego modelu o przyzwoitej jakości dźwięku. W odpowiedziach podkreślono, że oba modele są niskiej jakości, a ich dźwięk nie jest zadowalający. Użytkownicy sugerują rozważenie radia od renomowanych marek, takich jak JVC czy Kenwood, które oferują lepszą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Pojawiła się również propozycja modelu Blaupunkt Victoria SD48, który ma być trwalszy i lepiej grający niż wspomniane wcześniej radia. Wskazano, że radia bez napędu CD, ale z USB i czytnikiem kart, mogą być wystarczające dla użytkownika.
REKLAMA