Witam,
mam pytanie odnośnie podłączenia silnika z movimotem do sieci. Mam motoreduktor SA37DT80N4/MM07/KPF6 oraz interface Fieldbus z profibusem. Chciałbym podłączyć silnik bezpośrednio do sieci bez movimota. Moje pytanie brzmi: jak ustawić movimota aby silni można było podłączyć bezpośrednio do sieci.
Z góry dziękuję za pomoc.
Jakub
mam pytanie odnośnie podłączenia silnika z movimotem do sieci. Mam motoreduktor SA37DT80N4/MM07/KPF6 oraz interface Fieldbus z profibusem. Chciałbym podłączyć silnik bezpośrednio do sieci bez movimota. Moje pytanie brzmi: jak ustawić movimota aby silni można było podłączyć bezpośrednio do sieci.
Z góry dziękuję za pomoc.
Jakub