logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Bosch Maxx WFL1200 - Zatrzymuje się i miga dioda Pracuje podczas prania

Raczyk125 21 Mar 2011 22:36 2919 2
REKLAMA
  • #1 9306540
    Raczyk125
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam jestem zielony więc proszę o wyrozumiałość

    Otóż Podczas Prania pralka staje i mryga dioda przy "Pracuje" gdy kliknie się "Start" kontynuuje swoją prace nie było by to takie uciążliwe gdyby nie to że ona staje Parenaście razy na pranie przez co 1 pranie robi się cały dzień. Wie ktoś może co może być nie tak? Proszę o wyrozumiałość jak w złym temacie albo Coś proszę o pomoc :cry::cry:
    MODEL w temacie
  • REKLAMA
  • #2 9306666
    mikad80
    Poziom 12  
    Posty: 35
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    PO pierwsze profilaktycznie sprawdź czy nie jest zatkany filtr od pompki (na dole pralki), czy nie masz zatkanego sitka w wężu doprowadzającym wodę do pralki i czy nie jest zatkany wąż odpływowy. Na 90% coś z tych trzech rzeczy. Jeśli posprawdzasz i nic z tych rzeczy to pisz dalej.
  • #3 9307024
    machefi
    Specjalista AGD
    Posty: 6426
    Pomógł: 760
    Ocena: 1481
    Sprawdź długość szczotek silnika.
REKLAMA